Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Yeraltı radarı, yerin altında gömülü bulunan alt yapının tespit edilmesi ve haritasının çizilmesi için özel alıcılarla yüksek çözünürlük sunacaktır. Alt yapı tespiti için ileri teknoloji radar özelliği kullanılarak, kolay ve pratik kullanımın yanı sıra sensör frekanslarında da hassasiyete sahiptir. GPS, Wİ- Fİ ve radar opsiyonlarıyla, iletkenleri kullanıcısıyla paylaşarak tespit ve analizleri en iyi şekilde vermeyi hedeflemiştir.

Yeraltı Radarı Yüksek Frekans Sensör Özellikleri

250 mHz ultra geniş bant özelliklerine sahip, konforlu ve pratik kullanım için dizayn edilmiştir. Yer altındaki bilinmezliklerin açığa çıkması ve alt yapı donanımlarının tespit edilmesi için geniş bant radar teknolojisiyle kullanıcıyı buluşturmaya hazırdır. Profesyonel kullanımla pratik dizaynın verdiği kolay taşınabilir araç özelliklerine de sahiptir.

  • İletken olan ve iletken olmayan yer altına gömülü alt yapı alanlarını tespit edecektir.
  • Geniş bant özelliğiyle son teknolojiyle kullanıcısını buluşturmuştur.
  • Yüksek güç ve verimlilik için idealdir.
  • Maksimum performans için 8 m derinliğe kadar görevini yerine getirecektir.
  • 4 ile 6 saate kadar batarya ömrüne sahiptir.

Yeraltı Radar profesyonel Kullanım

Yeraltı Radarı Dahili GPS özelliği ve yerleşik Wİ-Fİ teknolojisiyle çağdaş kullanım alanlarını genişletmiştir. Derinlik ölçeği yüksek olan modeller, 1 yıla kadar garantilidir. Kullanıcının pratik ve kolay kullanımıyla birlikte kolay veri analizini ekrana yansıtarak sonucun anında iletilmesini sağlayacaktır.