Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Fiziki su kayıpları tespiti aracı, özel iç donanımlarıyla fiziki su kaçaklarının tespit edilmesi için özel teknolojiye sahiptir. Yer altı yapılanmalarında boru kaçaklarının oluşturduğu sızmaların önüne geçerek, profesyonel bir kullanım sağlamanızda etkili olacaktır. Araç arka bölümünde bulunan donanımlarıyla dinleme ve görüntüleme yöntemleriyle suyun  fiziki kaybının analiz edilmesini sağlamaktadır.

Fiziki Su Kaybı Tespiti Aracı Donanımları

Fiziki su kaybı tespiti araçları, özel arka bölmesinde dış alandaki imkanlardan yararlanarak, gürültünün bastırılmasıyla akustik dinleme özelliklerinin kullanılmasında etkilidir. Fiziki su kaybının alt yapı alanında zarar verdiği bölgelerin tespit edilmesi için radarla görüntüleme, termal görüleme ve akustik ses ile fiziki su kaybının tespit edilmesi sağlanmaktadır.

Profesyonel kullanım için aracın iç bölmesinde fiziki su kaçakları ile bağlantılı olan donanımlar sağlanmış, bağlantı noktalarının tespit edilmesi için özel seçeneklerle bir araya gelen teknolojik tespit veri analizleri sunulmuştur. Termal kamera, akustik dinleme ve radar görüntülemeyle su sızıntısının akış yönü ve çıkış noktası tespit edilebilmektedir.

Fiziki Su Kaybı Tespiti Aracı Profesyonel Destek

Aracın dış bölgelerde kullanılması ve uzun süren alt yapı çalışmalarında pratik bir yönlendirme yapılması için özel tasarlanmıştır. Fiziki su kaybına neden olan etmenlerin tespit edilmesi ve suyun gidiş yönünün analiz edilmesi için araç içinde ileri teknoloji donanımlar yer alır. Profesyonel destek ve hızlı tespit için veri analizleri kayıt altında tutulabilir.