Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

İçme Suyu Hatları Güzergah ve Derinlik Tespit Hizmeti

İçme suyu hatları güzergah ve derinlik tespiti; İçme suyu sistemlerini oluşturan iletim ve dağıtım hatları ve şebeke üzerinde mevcut vana, vantuz, hidrant ve ölçüm odaları gibi yapıların, bulundukları konum, derinlik, güzergahlarının, kazısız teknolojilerle tarama yapılıp (Yeraltı radarı (GPR), kablo boru tespit dedektörü, boru tespit sondaları, kanal görüntüleme robotları, metal dedektörü, akustik dinleme mikrofonları, gürültü üreteçleri) yerinde tespit edilmesi hizmeti olarak tanımlanmaktadır.

İçme suyu hatlarının tespiti öncelikle fiziki su kayıplarının daha etkin bir şekilde düşürülmesi için büyük öneme sahip bir çalışmadır. Bununla birlikte her hangi bir amaç için yapılacak kazı çalışmaları  öncesi içme suyu hatlarına zarar verilmemesi, yeni döşenmesi planlanan içme suyu hatlarının ve abone hattı bağlantı yerlerinin tespiti, deplase çalışmaları öncesi daha ekonomik ve planlı çalışmayı sağlamak adına belirli bir bölge veya alan içerisinde gömülü olarak bulunan içme suyu hatlarının tespit hizmeti alınması, hem yaşanacak tüm olumsuzlukların önüne geçilmesi hem de daha düşük fiyatlarla projelerin tamamlanması sağlanmış olacaktır.


 Prestij grup altyapı olarak Ülkemizde kayıp kaçakla mücadele anlamında yapılmış birçok kapsamlı büyük projelerde yer alarak ülkemizde de bu işlerin yapılabilirliğinin üst seviyelerde olduğunu ve tespit hizmeti konusunda gelişmiş ülkelerle eşit düzeylerde olduğumuzu hatta belli konularda hizmet konularında birçoğundan ileride olduğumuzu ispatlamış bulunmaktayız. Bu yorumları ülkemizde yapılamaz başarılamaz denilen birçok işi yapmamızdan dolayı sarf ediyoruz.


İçme Suyu Borusu -Güzergah-Derinlik Tespiti

 
Prestij Grup Altyapı firması olarak altyapı tespiti konusunda Türkiye’nin öncü ve kapsamlı ilk hizmet firması olması yönündeki emin adımlarla ilerlemesine ve siz değerli müşterilerimizle yol arkadaşı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizlere internet sayfamızdaki iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.