Dünyanın Suyunu KurtarıyoruzVeri Kaydedici

 Tek cihaz üzerinde 1 debi kanalı ve 1 basınç kanalı olan model veya 1 debi kanalı ve 2 basınç kanalı olan modelleri bulunmaktadır. Cihaz ölçtüğü debi ve basınç verilerini kendi dahili hafızasında saklar. Cihaz günde en az 1 en fazla 8 kez olacak şekilde yönetim merkezi ile bağlantı kurarak dahili hafızasında sakladığı verileri merkeze gönderir. Cihaz aynı zamanda basınç yönetimi uygulamalarında kritik nokta basınç kaydedicisi olarak da kullanılabilmektedir.

 Veri kaydedici, dahili bataryalı olarak üretilmektedir. Harici enerji beslemesi ile çalışma opsiyonu üzerinde hazır olarak bulunmaktadır. Şebeke hattı üzerinde belirlediğiniz herhangi bir noktada ya da su depolarında basınç ve debi verilerini ölçmek için kullanabilirsiniz. Veri kaydedici içerisinde yönetim merkezi ile haberleşmeyi sağlayan dahili bir GSM Modem bulunmaktadır.

Şekilde görüldüğü gibi debimetreden akış sinyal kablosu, bkv giriş ve çıkışından ise su bağlantısı veri kaydediciye yapılır. Yazılımsal ve donanımsal tüm ayarlar yapıldıktan sonra sistem devreye alınır.

Teknik Özellikler

Ürün Versiyonları

Veri Kaydedici kullanılacak lokasyon ve özelliklere göre 1 Debi 1 Basınç Kanallı ve ya 1 Debi 2 Basınç Kanallı olarak 2 ayrı model halinde sunulmaktadır