Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Basınçlı Endüstriyel Proses Hatları Su ve Hava Hattı Kaçak Tespitleri

Prestij grup altyapı müşterilerinin istekleri ve talepleri doğrultusunda ihtiyaçlara göre kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Bu bilinçle hayatımızda bir çok alanda kullanılan proses hatlarındaki su kayıp kaçak tespitleri veya hava hatları gibi hatlarda noktasal su kaçak tespitleri ve noktasal arıza tespitleri tarafımızca yapılmaktadır. Bu hizmet kolumuzda geçmiş yıllardaki müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda gerekli ekip ve bir takım farklı donanımlar ile siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız.

endustriyel-proses-hatlari-su-kacagi-hava-hatlari-tespiti

Fabrikanızda veya özel tesisiniz de bulunan basınçlı endüstriyel proses hatlarınızdaki var olduğunu düşündüğünüz su veya hava hatlarındaki kaçaklarınız noktasal olarak profesyonel ve konularında eğitimli kadromuz tarafından tespit edilmektedir. Bu hatlara ve tespitlere örnek verecek olursak basınçlı hava hatları, içerisinden farklı akışkanların geçtiği örneğin su, yağ, süt, gaz, benzin, mazot vs. gibi basınçlı hatlardaki tüm sızıntı ve kaçaklar noktasal olarak tespit edilmektedir. İstenilmesi durumunda da bu akışkanların debi ölçümleri ultrasonik debimetreler ile boruya her hangi bir kesme delme işlemi yapılmadan boru yüzeyinden ölçülebilmektedir.

Prestij Grup Altyapı olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız. Bizlere internet sayfamızda bulunan iletişim formundan veya iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

proses-hatlari-sizinti-tespiti