Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Zaman geçişli ultrasonik debimetre modelleri, akış ölçümleri yapan, DMTF ailesinin bir üyesidir. ultrasonik debimetreler sayesinde, su akışı, petrol, alkol, asit ve çeşitli kimyasalların ölçümü yapılabilmektedir. Kolay ve pratik kullanım sağlayan ana ünite uzun süre ölçüm yaparak değerlerin ve analizlerin kullanıcılarla paylaşılmasını sağlayacak yüksek verimliliğe sahiptir.

Ultrasonik Debimetre Özellikleri

Sensör bağlantı aparatları ve duvara monte veya portatif özellikleriyle sıvı geçiş kanallarındaki ölçümleri yaparak, en doğru debinin verilmesini sağlamaktadır. ultrasonik debimetre özel becerilere sahip, korozyon riskini en aza indirecek ve sızıntılar için bilgilendirme yaparak, kullanıcının anında tespit etmesini sağlayacaktır. Profesyonel kullanım ve doğru ölçüm özellikleriyle kelepçeli transdüserlerin basınç düşmesi ve hareketli parçaları ile kontrol sağlayacaktır.

  • Akış ölçümü yaparak profesyonel veri analizleri yapılmasını sağlar.
  • Enerji ölçüm sistemleri ve HVAC kullanımına sahiptir.
  • İçecek, gıda ve ilaç üretim alanlarında akış ölçümü yapar.
  • Sıcak su, içme suyu ve soğutma sularında kullanılabilmektedir.
  • Alkol ve asitli sıvılar için analiz yaparak, sensör özellikleriyle verileri gösterecektir.

Ultrasonik Debimetre Duvar Monte Özellikli

Modern teknolojinin kullanımıyla duvara monte edilebilen özel tasarım, ana ünite üzerinden sızıntı, kontaminasyon ve korozyon riskinin azalmasını sağlamaktadır. Hareketli parçaların tespiti ve basınç düşme durumlarına göre özel becerileriyle kısa zamanda tespit edilmesini sağlayacaktır. DMTF ailesinin bir üyesi olarak, petrol ürünleri de dahil olmak üzere tam akışkan ve yarı akışkan maddelerde kullanıma hazırdır.

Ayrıca Açık Kanal Debi Ölçümü için bilgi edinebilirsiniz.