Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Kanal Temizleme Hizmeti

Kanal temizleme hizmeti; her gün defalarca kullandığımız ve kullanmak zorunda olduğumuz altyapı sistemimiz şehir hayatı için son derece önemlidir. Hızla büyüyen ve nüfusu artan dünyamızda kanalların yükü de her geçen gün artmaktadır. Kanal içerisinde zamanla biriken atıklar çoğunluğu düşük çaplarda yapılmış olan şehir içi altyapısında periyodik olarak temizlenmediği taktirde kanalın dolmasına ve dolayısıyla tıkanmasına yol açar. Kanalların tıkanması sıklıkla görülen bir problemdir ve hızlıca müdahale edilmelidir. Kanallardaki pislik herhangi bir sızıntı durumunda çevreye ve insan sağlığına da çok ciddi zararlar verdiği gibi kanalın taşması durumunda etrafa yayılacak kötü kokular çok rahatsız edicidir.

 Bu sorunlar ile karşılaşmamak için kanal temizleme yapılmalıdır. Kombine kanal temizleme araçları ile kanal içerisinde oluşan kirlilik, tıkanıklık ve birikintilerin (kum, taş, kök, kireç vb.) yüksek basınçlı su ile yumuşatılıp, sürükleyerek rögar bacalarına kadar getirilmesini ve bu rögar bacalarından vakum sistemi ile emilerek tank içerisine aktarılmasını sağlanır. Böylece kanal temizleme hizmeti ile kanallar hızlı, ekonomik ve çevreye zarar vermeden temizlenir.

Kanal Temizleme Hizmetinin Faydaları

  • Kanal temizleme hizmeti ile kötü kotu ve çevre kirliliğinin önüne geçilebilir.
  • Yağmur yağışlarında kanal taşmalarını önlemek için kanal temizleme yapılabilir.
  • Kanal temizleme hizmeti ile atıksu hatlarının temizliği sayesinde arıtma tesislerinin düzenli çalışması sağlanır.

Neden Biz?

Prestij Grup olarak yer altı hatlarında yaşanan olumsuzluklara profesyonel çözümler sunabilmek için kurulmuş bir firmayız. Firmamız birçok profesyonel yer altı tespit hizmeti sunmakta ve bu konuda Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler ilgili detaylara internet sitemizden ulaşabilirsiniz, sorularınız veya talepleriniz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. 

 Prestij Grup olarak Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz altyapı hizmetlerini daha detaylı incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilir ve daha önce yapmış olduğumuz işler ile ilgili video ve fotoğrafları incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz.

 Detaylı bilgi için sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.