Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Kanal Görüntüleme Hizmeti

 Kanal görüntüleme hizmeti; kanalizasyon, yağmursuyu veya kimyasal ve endüstriyel atıksu hatlarında ortaya çıkan arızaların tespit edilebilmesi için yapılan işleme kanal görüntüleme hizmeti denir.  Bu işlem için kazısız teknoloji ürünü kanal görüntüleme hizmeti sistemleri ve robotları kullanılmaktadır. Bu görüntüleme sistemleri ile, değişik çaplardaki kanalizasyon, yağmursuyu, kimyasal ve endüstriyel atıksu hatlarındaki her tip borulardaki tüm problemleri tespit edilerek, yapılması gereken rehabilitasyon işlemlerine fikir oluşturulmakta ve temizlik sonrası görüntüleri çekilerek rapor halinde çözüm önerileri sunulmaktadır.

 Kanal görüntüleme hizmeti ile yapılan görüntüleme kayıtları hazırlanmakta ve kanal görüntüleme hizmeti rapor programları ile arıza tespitleri yapılarak detaylı ve fotoğraflı raporlar halinde yetkililere sunulmaktadır.

Kanal Görüntüleme Hizmetinin Faydaları

 Kanal görüntüleme hizmeti hizmetinin birçok faydası mevcuttur. Bunlardan bazıları;

  • Kanal görüntüleme hizmeti ile hatlardaki arızalar noktasal olarak tespit edilerek ekstra maliyetlerin önüne geçilir.
  • Arızaların giderilmesi sonrası yapılan kanal görüntüleme hizmeti ile sorunun giderilip giderilmediğinin kontrolü sağlanabilir.
  • Kanal görüntüleme hizmeti ile görüntülenen hatlara yabancı bağlantıların olup olmadığı tespit edilebilir.
  • Hatların tamamının görüntülenmesi ile rehabilitasyon çalışmalarında ekstra maliyetin önlenmesi sağlanabilir.

Neden Biz? 


Prestij Grup olarak yer altı hatlarında yaşanan olumsuzluklara profesyonel çözümler sunabilmek için kurulmuş bir firmayız. Firmamız birçok profesyonel yer altı tespit hizmeti sunmakta ve bu konuda Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler ilgili detaylara internet sitemizden ulaşabilirsiniz, sorularınız veya talepleriniz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. 

 Prestij Grup olarak Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz altyapı hizmetlerini daha detaylı incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilir ve daha önce yapmış olduğumuz işler ile ilgili video ve fotoğrafları incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz.

 Detaylı bilgi için sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.