Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz
Havuz Su Kaçağı

Havuz Su Kaçağı

Su ile bağlantılı olan havuz yapılarında oluşan boru çatlamaları, duvar aşınmları ve çatlaklar nedeniyle su kaçakları olabilmektedir. Havuz su kaçağı tespiti noktasında profesyonel cihazlarla sağlanmakta olan hizmet kapsamında, kırma ve dökme işlemi yapılmadan kısa zamanda tespit gerçekleşecektir. Havuz alanı ve havuz iç sistemleri kontrol edilerek arıza ortadan kaldırılacaktır.

Profesyonel Havuz Su Kaçağı Tespiti

Profesyonel bir şekilde sağlanmakta olan havuz su kaçağı, havuz çevresinde ve iç tesisat sistemlerinde arızanın ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Etkili bir yöntem olan teknolojik cihazlarla, kırma ve dökme işlemi yapılmadan kısa zamanda arıza noktasının ve kaçak noktasının nerede olduğu analiz edilecektir. Su tıkanıklıkları, kaçağı ve boru patlamalarında zamanınızdan çalmayacak uzman bir ekiple çalışılmaktadır.

Havuz iç tesisat sistemleri, su borularının patlaması ve boru tespiti işlemleri için de gerekli olan ekipman, donanım ve profesyonel ekibe sahip olan Prestij Altyapı, 7/ 24 hizmet vererek, kısa zamanda adresinize gelecek profesyonel bir şekilde kaçağın tespit edilmesini sağlayacaktır.

Akustik Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti


Suyun akışkan yapısı nedeniyle, yeraltındaki diğer tesisat sistemlerinin de arızalanması mümkündür. Bunun için havuz su kaçağı olaylarında erken müdahale edilmesine dikkat ederek, bir an önce işleme alınması gerekmektedir. Akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağının hangi alandan ve borudan kaynaklandığı öğrenilerek, çözüm odaklı bir yaklaşımla problemin üstesinden gelinecektir. Havuz uzun süre bakımsız kaldığında ve deprem gibi olaylar sonrası çatlamalarda kaçak oluşturabilmektedir. Su kaçağının akustik cihazlarl dinlenerek, yoğunluğu ve güzergahı bulunacak, arıza onarımı için işleme başlanabilecektr. Su kaçağı tespiti noktasında, ihtiyaç duyulan bütün işlemler ele alınarak, havuzun ve çevresindeki diğer tesisat sistemlerinin zarar görmeden müdahale edilmesi sağlanacaktır.

Termal Kameralarla Su Kaçağı Tespiti

Yüzme ve süs havuzlarında oluşan bazı tesisat problemlerinden kaynaklı su kaçağı olabilmektedir. Havuz su kaçağı tespiti için uzman bir ekip ve tam donanımlı ekipmanlar kullanılmakta kısa zamanda su kaçağının nereden ve nasıl oluştuğu anlaşılmaktadır. Havuz sistemlerinin iç ve dış alanında termal kameralarla izleme yapılarak, kaçağın bulunduğu noktadan hangi boru veya alanın zarar gördüğü anlaşılabilmektedir. Havuzd su eksilmesi veya havuz kenarlarındaki nem oranının yüksek olması durumlarında su kaçağının tespit edilmesi için Prestij Altyapı firmasıyla iletişime geçerek, su kaçağına çözüm bulunmasını sağlayabilir, aynı zamanda profesyonel bir hizmet alarak tesisat sistemlerinin onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kırmadan Dökmeden Havuz Su Kaçağı Tespiti

Kırma ve dökme işlemi yapılmadan su kaçağının tespit edilmesini sağlayan Prestij Altyapı, kısa zamanda adresinize gelerek, akustik dinleme cihazları ve termal kameralarla kaçağın bulunmasını sağlayacaktır. Suyun akış güzergahı ve etkilediği alanların oluşturulması durumlarına karşı çözüm bularak, arızanın ortadan kaldırılmasını sağlayacak, aynı zamanda  yüzme ve süs havuzları için gerekli olan tesisat önerilerini de tarafınıza sunacaktır.

Uzman Su Kaçağı Tespiti

Uzman kadrosu ve teknolojik cihaz donanımıyla kırmadan dökmeden su kaçağının tespit edilmesi sağlanacaktır. Son teknoloji cihazların kullanılmasıyla, akustik dinleme yapılarak suyun akışının nereden olduğunu ve boru hasarlarının ne denli büyük olduğunu gösterecek son teknoloji akustik dinleme cihazları bulunmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte, su kaçağı arıza durumlarına çözüm bulunacaktır.

% 100 Garantili Su Kaçağı Arıza ve Onarım

% 100 profesyonel bir hizmet kapsamında, su kaçağının bulunması ve arızanın ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Yüzme ve süs havuzları, çok katlı binalar aynı zamanda boru hatlarındaki atık su ve yağmur suyu kaçakları için de gerekli olan bütün hizmetler işleme alınarak, garantili bir süreç takip edilecektir.

 Detaylı bilgi için sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.