Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Debi ölçüm ve analiz özelliğiyle profesyonel bir kullanım sağlamaya hazırdır. Modellerin grafik ekran üzerinden verdiği analizlerle her türlü sensöre kolaylıkla entegre olabilmektedir. Elektromanyetik Debimetreler, akışkanların elektromanyetik prensiplerini tespit ederek bobinler arasındaki geçişleri akış ölçeği sayesinde tespit edecektir. Ana ünite olarak, veri saklama ve toplu uygulamalara da adapte olmaktadır.

Elektromanyetik Debimetreler Özellikleri

Yüksek performans sağlayacak, her sensöre bağlanabilen özel donanımlara sahiptir. Giriş ve çıkış esnekliği üzerinden veri saklama alanındaki donanımları kullanıcının kolay bir şekilde keşif etmesinde etkili olacaktır. Alüminyum malzeme ile yapılmış, dayanıklı gövdesi sayesinde, debi ölçümü için Elektromanyetik Debimetreler akış hızının büyüklüğüne göre tespit yapmanıza katkı sağlayacaktır.

  • Elektromanyetik prensipleri ve miktarları ölçmek için ileri teknolojidir.
  • Grafik ekranları ile görsel bütünlük ve analiz sağlayacaktır.
  • Hassas ölçüm değerleriyle veri kaydedici kapasitesi birinci sınıftır.
  • Koruma sınıfı olarak IP 67 modellemesi kullanılan tasarımlardır.
  • İleri teknoloji ve sınırsız veri kaydedici seçenekleriyle, teknik alanda profesyonel kullanım sağlayacaktır.

Elektromanyetik Debimetreler Profesyonel Veri Analizi

Profesyonel veri analizi sayesinde, kullanıcıya en iyi şekilde sensör kullanımını sunar. 8 satır x 16 karakter ekran özellikleri bulunmaktadır. Hassas ölçüm ve veri toplama kapasitesiyle debimetre özelliğinin yeni teknolojilerini bir araya getirmiş modeller, hızlı ve ortalama elektromanyetik akımların analizinde enerji tasarrufu için de ideal seçenekler sunabilmektedir. Çift sıra ve tanımlayıcı özelliklerle kullanılan ölçüm cihazlarıdır.