Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Alt yapı sistemlerinde, GPRS ve SMS teknolojisini kullanarak uzaktan veri aktarımının yapılmasında başarılı özel sistemlerdir. Su endüstrisi telemetri standardına uygun basınç ve data kaydediciler, uzaktan veri okuma işlemleri için 2G ve 3G şebekeleri üzerinden izleme yapabilmektedir. Sağlam ve dayanıklı modeller olarak yeraltı odalarındaki yüksek basınç ve data değerlerini kullanıcısıyla paylaşacaktır.

Basınç Ve Data Kaydedici Özellikleri

Uzaktan veri okuma sistemi, sağlam ve dayanıklı alt yapı özellikleriyle kablosuz kaydedici olarak büyük kolaylıklar sağlamıştır.  Basınç ve data kaydedici tam entegere programlarla SMS ve GPRS veri kaydedici kapasitesine sahip, 4 ile 10 mA yüksek çözünürlük avantajları sunacaktır. 5 yıl ömrü bulunan dahili batarya özellikleriyle 15 dakika ve 60 dakika aralık bandında günlük veri aktarımı için idealdir.

  • Web üzerinden veri seçeneği bulunmaktadır.
  • İki kanal 4 ile 20 mA yüksek çözünürlük ve döngü özellikleri bulunur.
  • Eşik ve profil alarm özelliklerine sahiptir.
  • Kanal bağımsız dijital ve analog girişler için seçilen özel donanımlar sunacaktır.

Basınç Ve Data Kaydedici Profesyonel Veri Analizi

Veri analizlerinin yapılması için ileri teknoloji donanımlara sahip, telemetri data logger teknolojisi, kısa zamanda GPRS ve SMS ile verilerin toplanmasını sağlar. Basınç ve data kaydedici ana bilgisayara gönderim yaparak, kullanıcının açık ekran üzerinden verileri almasını sağlar. Su geçirmez muhafaza özellikleri bulunan yeni nesil kablosuz kaydedici modeldir.